Lista utilizatori inregistrati

Mai jos este lista membrilor clubului care au cont pe site.
Verifică dacă ești in listă. Dacă da, încearcă o autentificare, apăsând login din caseta din dreapta. Daca nu iți mai amintești parola dar adresa de mail este corecta, poți încerca linkul cu Lost your password si apoi mai vezi tu.

Dacă nu ești in lista, tot pe login apeși apoi alege register si completează…
Daca pe viitor vei vrea sa te autentifici via Gmail sau facebook, trebuie sa introduci adresa de Gmail sau cea cu care ti-ai creat contul pe FB.

Succes. 

 

36 records

User name Email Display Name Dateofbirth First Role
v8888888m@gmail.com Vasile Author
octavian.gavrila@gmail.com Octavian Gavrila 1970-10-28 Administrator
simonflorinteodor@gmail.com Simon Florin Teodor Author
simonramonaelena@gmail.com Ramona Șimon Author
luca.ramona.nt@gmail.com Ramona Author
ralucastefan2017@yahoo.com Ralusky Author
octaviaadam@gmail.com Octavia Adam Editor
narcisa.gavrila.ng@gmail.com NARCISA Gavrila Administrator
nadia.patriche@gmail.com Nadia P Administrator
dimas025@yahoo.com Mirela Author
ferarum204@gmail.com Mihaela Feraru Author
lucian.ojica@gmail.com Lucian Ojica Administrator
analoredanatutulea@yahoo.com Loredana Author
cata21ro2001@gmail.com Catalin Ciobanu Author
mastermetaldesign@gmail.com Iulian Petre Author
patrichiionut02@yahoo.com Ionut Patrichi Author
ioanadiaconu1298@gmail.com IoanaDiaconu Author
Gianina.paun@gmail.com Giani 1979-11-24 Author
florin.vetrescu@gmail.com Florin Vetrescu Author
cristina_ttr@yahoo.com Cristina Tataru Author
crina_av@yahoo.com Crina Elena Author
balan.costinel@yahoo.com Costinel Balan Author
olc_82@yahoo.com Costel Olarasu Author
cozminsavulescu@gmail.com Cosmin Savulescu Author
claudicatop@yahoo.com Claudia Elena Tofan Author
ciprian@balus.ro Ciprian Balus
andramare@yahoo.co.uk Andra 2000-06-09 Author
ancahaineala@yahoo.com anca Author
alinutzaalinuta@yahoo.com Alina Paula Jora Author
alexandracrusitu28@yahoo.com Alexandra Crusitu Author
alexandrahonceriu21@gmail.com Alexandra Honceriu Editor
alexpascu2013@gmail.com Alex
aojica65@gmail.com Ojica Alexandru
adrian24timofte@yahoo.com Adrian Timofte 1992-05-24 Author
irimiea.adina@gmail.com Adina.I Author
adelin.hrisca@gmail.com Adelin Author

Comments are closed.